logo

Restaurace a pension U Štiky

Otvírací doba:

středa až neděle 16:00 - 21:30 (kuchyně posl. objed. 20:30)
pension po - ne dle objednávek

Kontakt: 775 255 145, info@u-stiky.cz

775 255 145, info@u-stiky.cz

Pension

Kapacita: 3 pokoje

  1. dvoulůžko (š. 140 cm)
  2. 2x jednolůžko (š. 90 cm)
  3. 2x jednolůžko (š. 90 cm)
  4. kliknutím na pokoj se otevře galerie
    Objednávky ubytování aktuálně přijímáme pouze telefonicky (tel. 775 255 145). Prosím, volejte přibližně jeden týden před zamýšleným termínem ubytování, abychom Vám mohli sdělit aktuální kapacitu. Na emailové dotazy k ubytování v současné době nemůžeme reagovat. Děkujeme za pochopení.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Veškerý nábytek i dveře pokojů jsou vyrobeny na míru z masivního dřeva. Okna pokojů č. 1 a 2 jsou situována na východ, do dvora s přístupovou cestou k restauraci. Pokoj č. 3 nabízí maximální klid a soukromí, a je tudíž vhodný pro ty, kdo si rádi ráno přispí.

Ubytovaní hosté mohou bezplatně používat Wi-fi připojení určené pouze pro pension. Pokoje nejsou z bezpečnostních důvodů vybaveny dalšími elektrospotřebiči, na společné chodbě je však k dispozici rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice. Před vstupem do pensionu je pro naše hosty připraveno samostatné kryté venkovní posezení, kde mohou za dobrého počasí v klidu posedět. Parkování je možné na přilehlé komunikaci, v odůvodněných případech se lze dohodnout na nočním parkování na uzavřeném nádvoří před naší restaurací a pensionem.

Na jídlo to u nás budete mít jen pár kroků, díky kryté verandě to zvládnete i za deště nebo v zimě doslova „suchou nohou“. Snídaně je třeba objednat vždy den předem, večeře nabízíme v provozní době restaurace. Tipy na výlety po okolí najdete v sekci Kudy k nám

Aktuální obsazenost a cenu za jednotlivé pokoje Vám rádi sdělíme na požádání.

Máte dotaz ohledně ubytování v našem pensionu? Kontaktujte nás prostřednictvím emailu nebo telefonicky (viz informace v záhlaví stránky). Děkujeme.

Ubytování v den příjezdu od 14 do 20 hodin, mimo tento čas pouze po předchozí dohodě

Odhlášení z ubytování v den odjezdu do 10 hodin, za pozdní odhlášení je účtován poplatek

Objednávky snídaní do 18 hodin (pro snídaně v následující den)

Obědy pouze pro skupiny (viz záložka restaurace), večeře v provozní době restaurace

Parkování dle aktuálních možností po předchozí dohodě