logo

Restaurace a pension U Štiky

Otvírací doba:

úterý až neděle 16:00 - 21:30
(kuchyně otevřena do 21:00)

Kontakt:

775 255 145, info@u-stiky.cz

Kudy k nám?

Adresa

Údolní 1609/26
571 01 Moravská Třebová

Souřadnice GPS

49.755273N
16.655186E

Kontakt

tel: + 420 775 255 145
email: info@u-stiky.cz
test
  • Jistě, dnes má každý navigaci… ale pro ty, kdo se raději dívají kolem jsme připravili malou nápovědu:

Upozorňujeme, že z důvodu probíhajících stavebních prací a oprav silnic je příjezd k nám nejlepší přes kruhový objezd (u prodejny Lidl), nelekejte se dopravního značení (uzávěra za 2,7 km). Bohužel, od Hřebče se k nám teď nedostanete, tento první sjezd vlevo (kolem výrobních hal na ulici Svitavskou) je značen jako zákaz vjezdu. I přesto přejeme šťastnou cestu a těšíme se na Vás.

Pokud přijíždíte po D35 od Svitav, pak za Hřebečským tunelem vyhlížejte na rovince první odbočku vlevo (ještě mimo zastavěnou oblast). Pokračujte podél průmyslové zóny rovně po ulici Svitavská, kolem Penny Marketu, až k poliklinice (bude po pravé ruce). Zahněte do první ulice vpravo (pozor, je poměrně úzká a vede kolem garáží) a pokračujte stále rovně. Jsme až na konci ulice - zase vpravo…

Pokud jste náhodou minuli tu první odbočku vlevo za tunelem (viz výše), nic se neděje. Přijedete na kruhový objezd (u Lidlu), z kterého vyjedete třetí odbočkou na ulici Brněnská. Nyní pokračujte rovně 850 m a odbočte vlevo na Svitavskou ulici. Na Svitavské pokračujte rovně (pozor na zvýšený příčný práh před muzeem) a druhá odbočka vlevo je ta správná. Dál už podle garáží rovnou cestou dolů (viz odstavec zpět).

Jestliže k nám míříte po D35 z opačného směru, postup je více méně stejný. A pokud přijíždíte po Olomoucké ulici, tak jste nejspíš místní, a cestu k nám pro Vás jistě nebude problém najít…

Těšíme se brzy na viděnou.

Kam od nás?

Vězte, že u nás jste na Malé Hané a Morava je skutečně jen „přes kopec“. Takže se Vám nejspíš nebude nikam chtít odjíždět, leda snad na výlety po okolí. A pokud jste si přijeli hlavně odpočinout, rádi poradíme kam vyrazit na procházku do lesa, na borůvky, houby nebo třeba kam na ryby – vždyť jsme U Štiky.

Další tipy najdete v příloze zde